लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

माई नगरपालिकामा कोरोनाको दोश्रो संक्रमित भेटिएका छन् । साउदी अरबबाट असार २९ गते नेपाल आएका माई नगरपालिका–४ कट्टेलटारका २६ बर्षिय पुरुषमा कोरोनाको संक्रमण देखिएको हो । गरुवा बहुमुखी क्याम्पसको क्वारेन्टाइनमा बसेका उनको साउन २ गते स्वाब निकालेर परिक्षणको लागि पठाइएको थियो । उनी संगै आएर एउटै ब्लकमा बसेका २ जनालाई पुन पिसिआर गर्ने गरि राखिएको छ ।

पोजेटिभ रिर्पोट आएका युवालाई गोठगाँउ कोरोना आईसोलेशन लगिएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पुस्कर कट्टेलले जानकारी दिए । नेगेटिभ रिर्पोट आएका क्वारेन्टाइनका १६ जनालाई घर फर्काइएको छ । टेस्टका लागि पठाइएको २० जनामा एक जना स्वास्थ्यकर्मी समेत रहेका छन् । यसअघि माईमा असार १४ गते पहिलो संक्रमित फेला परेका थिए । हाल उनी उपचारपछि डिस्चार्ज भएर फर्किएका छन् ।


प्रकाशित : २०७७ श्रावण ७, बुधबार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप
  •