लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

राजेशपायल राईले लिए बालगायिका रुक्सना लिम्बुलाई पढाइदिने जिम्मा

काठमाडौं । ‘द भ्वाइस किड्स नेपाल’की फाइनलिस्ट रुक्सना लिम्बूलाई गायक राजेशपायल राईले आफ्नै खर्चमा पढाइदिने भएका छन् । ‘रुक्सना लिम्बू जिताऔं अभियान’ धरानद्वारा आयोजित स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै राईले रुक्सनलाई पढाइदिने जिम्मा लिएका हुन् ।

राजेशपायल राई म्युजिक एकेडेमी तथा राजेश पायल राई फाउन्डेसनले रुक्सनाको लागि दुईवटा म्युजिक भिडिओ निर्माण गर्ने घोषणा समेत सो अवसरमा भएको छ । गायक राईकै स्वर तथा संगीत यसमा रहने भएको छ ।

रुक्सनाको लागि केन्द्र मोसन पिक्चर्सले दुईवटा म्युजिक भिडिओ निर्माण गर्ने घोषणा गरेको छ । रुक्साना लिम्बू जिताऔं अभियानका तर्फबाट संयोजक मीना सिंगक र सागर चेम्जोङले सम्मान पत्र हस्तान्तरण गरेका थिए ।

अभियानको समन्वयमा केन्द्र मोसन पिक्चर्सले दुईसहित सिल्भर इन्टरटेन्मेन्ट र एपी शेर्पाको तर्फबाट एक गीत निर्माण गर्ने जनाइएको थियो । कार्यक्रममा अभियान टिमलाई गीत निर्माणका लागि बालकृष्ण सिंगकले १० हजार रकमको चेक हस्तान्तरण गरे । रुक्सनाको आगामी प्रोजेक्टको लागि ब्यबसायी टंक लिम्बूले २५ हजारको चेक हस्तान्तरण गरेका थिए ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नविन मेन्याङ्बोले मन्तव्य राख्दै टाइटल जित्नु मात्रै ठूलो कुरा नभएर सम्पूर्ण संगीतप्रेमी नेपालीहरुको मन जितेर दर्शक श्रोताको माया पाउनु पनि ठूलो कुरा भएको बताए । लिम्बू समुदायको प्रतिनिधित्व गर्दै अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको रियालिटी सोको फाइनलसम्म पुगेर आफ्नो समुदायको मान राखेको भन्दै उनले सघाउने वचन दिए ।

गायनसँगै पढाइलाई समेत निरन्तरता दिएर अघि बढ्न उनले आग्रह गरे ।

रुक्सनाकी आमा रेखा लावती लिम्बूले छोरीको लागि धरानको टिमले सहयोग गरेको बताउँदै सांगीतिक भबिष्यको लागि समेत सबैसँग समन्वय गरी विभिन्न अवसर प्रदान गरिदिएकोमा धन्यवाद दिइन् । कार्यक्रममा रुक्सनाले आफूलाई सहयोग गर्नेहरुलाई धन्यवाद दिंदै मालिंगो काटी , किन बढ्दैछ, मेरो लगायतका केही गीत गाएकी थिइन् ।


प्रकाशित : २०७८ माघ १९, बुधबार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप
  •