लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

चोरले उल्टै क्षमा माग्दै पैसा दिए

सान्ता फे ।  आफ्ना घरमा चोरी गर्न एआर–१५ राइफल लिएर आएका व्यक्तिले क्षमा माग्दै दुईसय अमेरिकी डलर छाडेर जाने चोरको व्यवहार देखेर अमेरिकाको न्यु मेक्सिको राज्यको एउटा परिवार छक्क परेको छ । घरका परिवार फर्कनुअघि ति चोरले सान्ता फे नजिकको त्यो घरमा वियर खाएको, बेलुकीको खाना पकाएर खाएको, सुतेको र नुहाएको सान्ता फेको प्रहरी विभागले जनाएको छ ।

अचानक घर आइपुगेका परिवारसँग जम्काभेट हुँदा नाम नखुलाइएका ति चोरले तिनीहरुलाई डर धम्की देखाएर कुनै पनि गरगहना र अन्य सामान नलिई त्यहाँबाट क्षमा मागेर हिँडेका थिए । निकै शिष्टतापूर्वक ति चोरले झ्याल फुटाएकोमा माफी माग्दै त्यसको मर्मतका लागि दुईसय अमेरिकी डलर दिएका थिए ।

करिव २० वर्षिय र छ फिट अग्लो चोरले परिवारसँग आफ्नो दुखद कथा पनि सुनाएका थिए । उनले पूर्वी टेक्सासमा आफ्नो परिवारको हत्या भएको र आफूलाई कसैले पछ्याउँदै गरेको तथा सान्ता फे नजिकै आफ्नो कार बिग्रेको बताएका थिए ।

उनले जानेक्रममा आफ्नोे झोला र राइफल त्यहि छाडेर गएका थिए । उनले त्यहाँ १५ डलर जतिको मात्र खानपिन गरी हिँडेको समाचारमा उल्लेख छ ।


प्रकाशित : २०७८ माघ २०, बिहीबार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप
  •