लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

अभिनेत्रीको खुलासाले भूकम्प : यी निर्देशकले सुत्न बोलाए, नमान्दा हस्तमैथुन गरिदिए !

आफ्नो बयान र तस्विरका कारण चर्चामा रहेकी उर्फी जावेदले पुनः हंगामा मच्चाएकी छिन् ।

धेरै केटीहरु सपनाको सहर मुम्बईमा अभिनेत्री बन्ने सपना बोकेर जान्छन् । यी मध्ये केहीको मात्रै सपना साकार हुन्छ ।

धेरै केटीहरूले निर्देशक, निर्मातासहित अन्य निर्माण पक्षको सामना गर्नुपर्ने हुन्छ । सामाजिक सञ्जाल सेन्सेसन उर्फी ​​जावेदसँग पनि त्यस्तै भयो, जब एक निर्देशकले म्युजिक भिडियोमा अभिनय गराएपछि उनीसँग यौन सम्बन्ध राख्न खोजे । त्यसपछि यो कुरा बाहिर आएको हो ।

तर अरु केटीहरु जस्तै उर्फी पनि चुप लागेर बसिनन् र निर्देशकको कालो कर्तुत विश्वसामु उजागर गरिन् । उर्फी जावेदले ओबेद अफ्रिदी नामक निर्देशकले आफूलाई भिडियो गीतमा खेलाएको बदलामा आफूसँग रात बिताउन खोजेको आरोप लगाएकी छिन् । उनीजस्तै अभिनेत्री बन्ने सपना देख्ने धेरै निर्दोष केटीहरूलाई फसाइएको उनको अनुमान छ ।

उर्फीले आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा ओबेद अफ्रिदीसँगको कुराकानीका धेरै स्क्रिनसटहरू साझा गरेकी छिन् । उर्फीले विगत २–३ दिनदेखि ओबेद अफ्रिदीको फोहोर गतिविधिलाई विश्वसामु उजागर गर्दै आएकी छिन् ।

च्याटमा निर्देशकले म्युजिक भिडियोमा काम दिएको बदलामा आफ्नो यौन आवश्यकता पूरा गर्न उर्फीसँग कुरा गरेको देखिन्छ । उनले उर्फीलाई काम दिनुको साटो सम्झौता गर्न भनेका थिए ।

उर्फीले निर्देशकको फोहोर र घिनलाग्दो सत्यलाई विश्वसामु राखेपछि उनीजस्ता धेरै केटीहरू पनि अगाडि आएर बोल्दै छन् । उनीहरूले पनि निर्देशकको च्याट आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा सेयर गरेर चलचित्र क्षेत्रको कालो कर्तुत बाहिर ल्याएका हुन् ।

उर्फीले ति स्टोरीहरू आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा पुनः सेयर गरेकी छिन् । निर्देशकले धेरै युवतीसँग दुर्व्यवहार गरेको भन्दै गाली पनि गरेकी छिन् । युवतीहरुको च्याटमा निर्देशकले उनीहरुलाई कामको बदलामा नग्न भिडियो कल गर्न माग गरेका छन् ।

उनीहरुसँग यौनसम्बन्ध राख्ने कुरा पनि गरेको देखिएको थियो । ओबेद अफ्रिदीले आफूमाथि लागेका सबै आरोप अस्वीकार गरेका छन् । ओबेदले पनि हरेक दिन इन्स्टाग्राममा स्टोरी सेयर गरेर उर्फीको आरोपको खण्डन गरिरहेका छन्।

उनी भन्छन्, ‘काम सकिएपछि मान्छेले बिर्सेर दोष लगाउने गर्छन् ।’ उर्फीले आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा एउटा पोस्ट सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनले निर्देशक ओबेद अफ्रिदीको आलोचना गर्दै लेखेकी छिन्, ‘मैले धेरै मानिससँग काम गरेको छु ।

यदि हामीले राम्रो गर्न सक्छौं भने, म तिमीलाई किन दोष लगाउँछु ? यो पैसाको कुरा होइन । मसँग प्रमाण छ, जहाँ उनले युवतीहरुका अगाडि हस्तमैथुन गरे, यो सबै गरेपछि उनीहरुलाई यो भिडियो बैठक हो भनेर बताए ।’ उर्फीले थप लेखेकी छन्, ‘म उनको विरुद्धमा लडिरहेको छु, किनकि उनी यौन पिपासु हुन् ।

म सबैलाई भन्न चाहन्छु कि केटीहरू यसका वरपर सुरक्षित छैनन् । म पैसा कमाउन कडा मेहनत गर्छु । आफ्नै पैसा माग्नु अपराध होइन, तर केटीहरूलाई यौन शोषण गर्नु अपराध हो ।’


प्रकाशित : २०७८ फाल्गुन १५, आईतवार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप
  •