लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

राष्ट्रिय सभाको भागबन्डा : कांग्रेसले ६ पाउँदा माओवादी र समाजवादीलाई ५/५ सिट

पुर्वपतिले इन्स्टा,फेसबुक ह्याक गरेको भन्दै राखी सावन्त प्रेमीसँग रोएपछि…

एजेन्सी, २९ जेठ । ड्रामा क्विन राखी सावन्त कुनै न कुनै कारणले चर्चामा रहन्छिन् । हालै सामाजिक सञ्जालमा राखीको एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ । जसमा उनी मुम्बईको ओशिवारा पुलिस स्टेशनमा प्रेमी आदिलको अगाडि रोइरहेकी छिन् ।

वास्तवमा राखीको सबै सामाजिक सञ्जाल अकाउन्ट र अनलाइन पेमेन्ट एप उनका पूर्व पति रितेशले ह्याक गरेका छन् । अभिनेत्रीले रितेशलाई आफ्नो नयाँ प्रेमी आदिलसँग ईर्ष्या गर्ने र बदला लिन चाहेको बताइन् ।

भिडियोमा राखीले रुँदै भनिन्, “मैले तीन वर्ष कसरी निकालेँ भनेर उसले बिर्स्यो। मेरो मनलाई थाहा छ, लकडाउनमा विवाह गरे पनि म एक्लै थिएँ। उनले मलाई कहिल्यै सहयोग गरेनन्। भगवानले यस्तो पति कसैलाई नदेऊन्।“ त्यसैले म उसलाई छाडिदियो, भर्खरै म पुलिस स्टेशनमा आएको छु र आशा छ सबै ठीक हुन्छ।“

मिडिया रिपोर्टका अनुसार राखीले भनिन्, “मेरो पूर्व पतिले मलाई उत्पीडन गरिरहेको हुनाले म प्रहरी चौकीमा आएको हुँ। उसले मेरो इन्स्टाग्राम, फेसबुक र जी–मेल एकाउन्ट ह्याक गरेको छ। उसले मेरो सबै एकाउन्टमा आफ्नो नाम र नम्बर राखेको छ। हामी सँगै हुँदा उहाँले मेरो सामाजिक सञ्जाल ह्यान्डल गर्नुहुन्थ्यो र मैले उहाँसँग छुट्टिएपछि खाताको पासवर्ड परिवर्तन गरिनँ। हामी आपसी सहमतिमा अलग भयौं, मलाई लाग्यो उसले मसँग बदला लिनेछैन, तर म उल्टो रहेछु । बदलाको मुड। उसले मलाई बर्बाद पार्छ भनेको छ। आज सबै कमाई इन्स्टाग्रामबाट आउँछ र रितेशले त्यही ह्याक गरेको छ।“

राखीले थप भनिन्, “उनी मेरो अकाउन्टमा कलर्स टिभीको बारेमा उल्टो लेख्दैछन्। उनीहरूले सोच्छन् कि म यस्तो लेख्दैछु। उनी मलाई च्यानलबाट प्रतिबन्ध लगाउन चाहन्छन् र मेरो सलमानसँगको सम्बन्ध बिगार्न चाहन्छन्।“ साथै राखीले यो पनि बताइन् कि रितेशले आफूलाई लामो समयदेखि उत्पीडन गरेको भन्दै बिहारको अदालतमा १० वटा मुद्दा दायर गर्ने धम्की दिएका थिए ।

राखी र रितेशले २०१९ मा अदालती विवाह गरेका थिए । रितेश बेलायतमा रहेका एनआरआई व्यवसायी हुन्। राखीले दुई वर्षपछि रितेशलाई बिग बोस १४ मा देखेकी थिइन् । रितेश बिग बोसको घरमा अभिनेत्रीलाई भेट्न आएका थिए ।


प्रकाशित : २०७९ जेष्ठ २९, आईतवार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप