लोकप्रिय खबर

उखु किसानलाई ४५ दिन भित्रै अनलाईन पेमेन्ट गर्ने सरकारको तयारी: मन्त्री यादव

ख्रीष्टियन समुदायका प्रमुख तीन संस्था एनसिएफ, एनसिएस र एफएनसीएनबीच सात बुदेँ सहमति (सहमति पत्रसहित)

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

कानुन संशोधन नगरी स्थानीय निर्वाचन हुन सक्दैन : गुरुङ

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

अर्जुनधारा नगरपालिकाद्वारा कृषकलाई च्यापकटर (कुट्टी काट्ने) यन्त्र वितरण

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

बुद्ध एयरले अंग्रेजी नयाँ वर्षको शुरुवातदेखि ठुलो जहाजबाट सेवा दिन घोषणा

सुर्खेत, १ मंसिर ।

काठमाण्डौं– सुर्खेत–काठमाण्डौं रुटमा ७२ सिट क्षमताको एटीआर जहाजबाट बुद्ध एयरले अंग्रेजी नयाँ वर्षको शुरुवातदेखि सेवा दिन घोषणा गरेको छ । बुधबार सुर्खेत विमानस्थलमा गरिएको परीक्षण उडान सफल भएको जनाउँदै बुद्धले विज्ञप्ति जारी गरी अंग्रेजी वर्ष २०२३ जनवरी अर्थात आगामी पुस महिनादेखि ठूलो जहाजबाट सेवा दिने घोषणा गरेको हो ।

अहिले ४७ यात्रु क्षमताको जहाजबाट सेवा दिंदै आएको बुद्धले सम्भवतः जनवरी १ तारिख (पुस १७) देखि ७२ यात्रु सिट क्षमताको ठूलो विमानबाट दुई वटा नियमित उडान गर्ने गरी तयारी गरिएको जनाएको छ । ४७ सिट क्षमताको जहाजबाट दैनिक एक उडान मात्र हुँदा चर्को शुल्क तिर्नुपरेको गुनासो बढ्दै जाँदा बुद्धले ठूलो जहाजबाट न्यूनतम ७ हजार ५ सय टिकट मूल्य रहने उल्लेख गरेको छ ।

७२ यात्रु क्षमताको एटीआर जहाजबाट सुर्खेत उडान भएपछि यात्री लाभान्वित हुने बताउँदै एयरलाइन्सले एटीआर ७२ बाट सुर्खेत उडान थालेपछि न्यूनतम टिकट दर ७ हजार ५ सय हाराहारी हुने जानकारी दिएको छ । बुधबार बिहान नेपालगञ्जबाट सुर्खेतका लागि भएको परीक्षण उडानमा आएका बुद्ध एयर र नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणका प्रतिनिधिहरुलाई सुर्खेत उद्योग वाणिज्य संघले फुल मालासहित स्वागत गरेको थियो|


प्रकाशित : २०७९ मंसिर १, बिहीबार : प्रकाशित

ताजा समाचार
  • खोज खबर बिसेष
    थप
  •